Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een van de mooiste olieverfschilderijen van deze Zaanse kunstenaar.
Gesigneerd rechtsonder. Fraai ingelijst.
Doekmaat 62,5 x 93cm. Lijstmaat 77 x 108,5 cm.
Afgebeeld op pagina 153 van het boek door Henk Heijen uit 2009 getiteld "Freek Engel (1872-1958) - Een wereld
van weiden en water".
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 23-10-2017 um 19:48 |
Endzeit | 6-11-2017 um 18:48 |