Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Linoleumsnede, afgedrukt op vloeipapier, gesigneerd plus jaartal '31 of '51 (niet goed leesbaar). Zoon Dick Stapel (1942): "ik vraag me af of het jaartal niet 1931 moet zijn (ik kon dat niet goed zien op je foto); de titel “schoenmakertje“ links onder klopt met het feit dat mijn grootvader inderdaad schoenmaker van beroep was. In 1931 zat mijn vader nog op de KABK en maakte deze prent misschien als studieopdracht."
Gezien het voorgaande is kans groot dat er slechts 1 exemplaar van is
Werk is niet ingelijst, maar zit geklemd tussen paspartour en papier aan de achterkant
Startzeit | 23-11-2017 um 13:18 |
Endzeit | 30-11-2017 um 13:18 |
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |