Nicht oder unleserlich signiert - Stück erhalten (unbekannt)
Jan Schoonhoven - Abstrakte Komposition, Siebdruck (sauber gerahmt, groß)
Antonia Lambelé - Aidyl, Relief aus Acrylfarbe/Stahl auf Platte
Jahr | 1984 |
Träger | Platte |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 43 x 37 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 46 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
‘Frits van Eeden werd geboren in Tilburg (1944) en groeide op in Den Haag. Hij volgde zijn beroepsopleiding in Den Haag en Amsterdam. Na 3 jaar in London gewerkt te hebben vertrok hij naar de Verenigde Staten en na een ‘Best of Show’ kreeg hij een part-time baan aangeboden door het Brevard Art Centre and Museum in Melbourne, Florida. De eerste prijs was een solo-tentoonstelling in het museum en een job als leraar aan de academie.
Hij werd werkend lid van Pulchri Studio in 1966 (Haagse kunstenaarsvereniging). Hij is nog steeds werkzaam als schilder en beeldhouwer. Door het beeldhouwen heeft ook zijn schilderwerk een drie-dimensionale invloed en is zeer duidelijk herkenbaar.’
Zustand | Gut | ||
weinig zichtbare onregelmatigheden. De lijst vertoont wel wat beschadigingen. | |||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 24-1-2020 um 15:29 |
Endzeit | 2-2-2020 um 21:07 |