Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gaetano Tachyon (1939).
Titel: Uomo con vapore.
Materiaal: Lithografie op Büttenpapier.
Afmetingen blad: 45 x 64 cm.
Afmetingen beeld : 35 x 50 cm.
Signatuur: handgesigneerd en genummerd
Oplage: 44 / 125.
Conditie: in goede staat.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50. (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Startzeit | 5-5-2018 um 2:40 |
Endzeit | 11-5-2018 um 19:40 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |