Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi, herkenbaar werk van deze Belgische kunstenaar. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (43/100). Ingekaderd in zeer solide, aluminium lijst met diep, luxueus passe-partout en achter glas door de firma Schleiper & Fils uit Brussel. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 93cm x 74cm (incl. lijst), 71cm x 51cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2018 um 11:51 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:51 |