Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Jahr | 2020 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 140 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig -direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat :70x140cm3D
Zustand | Wie neu | ||
Origineel Schilderij 3D | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Hengelo, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Hengelo, Niederlande |
Startzeit | 21-5-2021 um 21:29 |
Endzeit | 25-5-2021 um 20:05 |