Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Jahr | 2019 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Blumen und Pflanzen |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 60 x 140 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 60 x 140 cm, 3D.
Verzendkosten Nederland, Belgie = €45,-
Zustand | Wie neu |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Hengelo ov, Niederlande |
Ort des Objekts | Hengelo ov, Niederlande |
Startzeit | 13-10-2020 um 23:36 |
Endzeit | 16-5-2021 um 19:18 |