Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Deze houtsnede werd gepubliceerd in het Houtsnijdersnummer van Wendingen in 1919. Het werk is gedrukt op dun Japans papier en is typografisch omschreven onder de afbeelding. Afmetingen beeld 23 x 21.5 cm. Afmetingen blad 32.3 x 31.7 cm. De snede is los opgenomen in een passepartout van 50 x 40 cm. Uitstekende staat.
Verzending is mogelijk. Kosten 10 euro.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 29-10-2017 um 10:08 |
Endzeit | 4-11-2017 um 13:08 |