Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar Hans Abbing
Techniek± Tekening
ingelijst+ ja met houten lijst
gesigneerd gesigneerd met de hand
maten± 73 x 73 cm
in prima staat
Startzeit | 9-10-2013 um 10:41 |
Endzeit | 16-10-2013 um 10:41 |