Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Titel: Onbekend
Een werk van Hans Buseman (1937-1997), speciaal gemaakt voor de expositie “Naakt en Natuur” van 28 juni tot 29 juli 1997 in de buitenplaats “Wester Amstel”. De tekening is waarschijnlijk gemaakt in de buurt van Ouderkerk aan de Amstel.
Kunstenaar: Hans Buseman.
Techniek: Tekening op papier.
Jaartal: 1997.
Afmetingen: Lijst, 53 x 43 cm (b x h).
Afbeelding, 41 x 28 cm (b x h).
Ingelijst: Ja, met glasplaat.
Gesigneerd: Gemonogrammeerd en gedateerd linksonder.
Conditie: Goed (zie ook de foto’s).
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Let op: Het werk wordt goed verpakt, maar wij kunnen niet garanderen dat de glasplaat tijdens het versturen intact blijft.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,05 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Startzeit | 11-9-2013 um 20:49 |
Endzeit | 25-9-2013 um 20:49 |