Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtige olieverf op doek schilderij van de Maastrichtse Kunstschilder Harry Lips. (1918-1979)
Het doek stamt uit 1970 en is gesigneerd door Harry Lips.
Voorstellende "Les Baux Provence in Zuid Frankrijk".
Zeer mooi schilderij in een fraaie omlijsting ingelijst.
Afmetingen 100 cm bij 70 cm.
Galerie waarde staat achterop het schilderij 3500 euro.
Stamt uit familie bezit.
Startzeit | 15-7-2013 um 13:49 |
Endzeit | 25-7-2013 um 13:49 |