Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder: Henk Leurs 1890 -1956
Titel/Voorstelling: "Nieuwkoopse Plassen"
Datering: omstreeks 1930
Medium /Techniek : olieverf
Maten : 45 x 25 cm (doek) en 50 x 30 (ingelijst )
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed
Henk Leurs leerde schilderen van zijn vader, de Haagse landschapschilder Johannes Karel Leurs. Daarna ontwikkelde hij zich tot een gevoelig impressionist, wiens werk wel wordt gerekend tot de nabloei van de Haagse School. Hij tekende, schilderde en aquarelleerde een grote verscheidenheid aan onderwerpen, waaronder landschappen, stadsgezichten, stillevens en interieurs.
Startzeit | 10-11-2014 um 14:21 |
Endzeit | 23-11-2014 um 14:21 |