Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Potloodtekening van Henri Leeuw jr.
14x21 cm
In redelijke conditie, netjes geplakt op board en licht verkleurd.
Gesigneerd rechtsonder.
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Bij aankoop van meerdere losse bladen kan ik de verzending combineren en blijven de kosten gelijk.
Startzeit | 16-5-2016 um 16:20 |
Endzeit | 20-6-2016 um 12:14 |