Jos Mertens - Meerblick mit Segelbooten
Joop Crompvoets - Vase (Keramik, blau u. a. Farben)
Jan Cremer - Siebdruck, Tulpen – gerahmt (sehr groß)
Jeanne Bieruma Oosting - Winter in Moskau – 8 Radierungen – 1975
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
GROOT SCHILDERIJ MET DE TITEL: PINK RACER
ZEER GROOT FORMAAT VAN 122 X 122 CM. MET CERTIFICAAT VAN COACH ART. HET MANAGEMENT VAN HERMAN.