Mark Verdoes - Giclée, Besen – Zeit – gerahmt
Wil van der Laan - Staatsanwaltschaft Limburg
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie litho van Herman Kuijpers uit 1984 in strakke professionele lijst (achter glas en passepartout). Gesigneerd, gedateerd en genummerd. Nummer 3 uit een oplage van 20 eigen druk.
Afmetingen: 59cm x 75cm (incl. lijst), 42cm x 57cm (binnen passepartout)
Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper).
Startzeit | 8-12-2013 um 20:07 |
Endzeit | 22-12-2013 um 20:07 |