Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
De tekenaar en emailleur Herman Prins maakte tal van pentekeningen die hij soms inkleurde. Sommige van deze pentekeningen waren voorstudies van een emaille. Dat is niet bekend van deze mannenfiguur en gezien het formaat 64 x 47 cm ook niet erg waarschijnlijk.|
Het is wel heel karakteristiek voor de eigen stijl die Herman Prins in de loop van zijn leven ontwikkelde. Ingelijst.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Kamerik, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2018 um 15:40 |
Endzeit | 22-3-2018 um 15:40 |
Ort des Objekts | Kamerik, Niederlande |