Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
De tekenaar en emailleur Herman Prins maakte tal van pentekeningen die hij soms inkleurde. Sommige van deze pentekeningen waren voorstudies van een emaille. Dat is niet bekend van deze mannenfiguur en gezien het formaat 64 x 47 cm ook niet erg waarschijnlijk.|
Het is wel heel karakteristiek voor de eigen stijl die Herman Prins in de loop van zijn leven ontwikkelde. Ingelijst.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Kamerik, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2018 à 15:40 |
Heure de fin | 22-3-2018 à 15:40 |
Le lot se trouve à | Kamerik, Les Pays-Bas |