Leon Lommaert - Öl auf Holz – Jagdstillleben mit Kaninchen – gerahmt
Herman Brood - gerahmter Siebdruck: Stoßstange an Stoßstange
Herman Brood - Siebdruck: Lucebertje, sehr groß gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1986 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30 exemplaren |
Fraaie werk van Van Herpt. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 28-11-2022 um 15:22 |
Endzeit | 11-12-2022 um 22:54 |