Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Paul van der Eerden - Offset-Litho, da möchte ich nachdenken
Massimo Vitali - Die Insel Porquerolles
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een zeer fraai stadsgezicht van de Nederlandse kunstenaar Hobbe SMITH: (Witmarsum 1862 - Amsterdam 1942). Met een mooie goudkleurige lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 37 cm. x 59 cm. Paneelmaat: 22 cm. x 44 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland en Belgie) verzonden. Afhalen is ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/smith.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 21-12-2017 um 18:27 |
Endzeit | 1-1-2018 um 18:27 |