Ronald Boonacker - Toskanische Landschaft I, Italien
Anton Heyboer - Pastell, „Can Can“ – 51 x 70 cm.
Ronald Boonacker - Tansania III
Isaac Naarden - Stehender Akt – Mischtechnik
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Hofra - vier stuks oranje aardewerk ontwerp Hans Wagner. Het betreft een kandelaar en drie bekers. Alleen de kandelaar is gemerkt en gesigneerd HW voor Hans Wagner. Drie van de vier stukken zijn onbeschadigd, een stukje heeft een fleebite.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 21-10-2017 um 10:22 |
Endzeit | 2-11-2017 um 9:22 |