Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Prachtig werk van Huib van Vugt (1923-2008)
Gesigneerd: v. Vugt (linksonder)
Techniek: Aquarel in sepiakleuren
Afmetingen:
49 x 64 cm (aquarel)
62,5 x 77,5 cm (lijst)
Het werk is ingelijst achter glas in goudkleurige lijst.
De aquarel is in perfecte staat,
De gouden lijst is beschadigd.
Huib van Vugt was een kleurrijk mens en zijn werk is als uitzonderlijk te kwalificeren. Als je de schilderijen van Huib van Vugt bekijkt, voel je de warmte en levenslust naar je toestromen. Hij creëerde vaak een droomwereld. Zijn pure kleurgebruik heeft een krachtige uitstraling. Het Fauvisme was voor Van Vugt een belangrijke inspiratiebron en een verdere stimulans voor zijn fascinatie voor kleur. De invloeden van deze kunststroming heeft hij verwerkt tot een eigen stijl. Daarmee streefde hij ernaar een maximum aan expressie te bereiken. U maakt hier kennis met een uitzonderlijk schildertalent en een briljant kunstenaar. (bron: Stichting kunstschilder Huib van Vugt)
Ophalen of verzenden
Startzeit | 8-11-2017 um 15:52 |
Endzeit | 22-11-2017 um 15:52 |
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |