Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho
Jos van den Berg - Strandgäste Cagnes sur Mer & Sloep - Zeichnungen
Kurt Josef Haas - Zwei handsignierte Siebdrucke: Fantasy I, II
Anke Peddemors - Auf der Toilette 2407
Kunstenaar: Huub Slabbers (1910-2002)
Titel/Voorstelling: " het Warenhuis "
Datering: omstreeks 1965
Medium /Techniek : acrylverf op board
Maten : 72 x 72 cm (inclusief lijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed, enkele oppervlakkige beschadigingen
Huub Slabbers, (1910 - 2002) was een Nederlands beeldend kunstenaar, fotograaf, illustrator en auteur van kinderboeken. Hij schreef en illustreerde kinderboeken voor de internationale markt
Poor Floppy - Illustraties. (Auteur: Trudi Cote) 100 Cuentos Para Leer Antes De Dormir/100 Stories To Read Before Bedtime (Cien Cuentos) Mi Primer Libro De Los 100 Cuentos/my First Book Of 100 Stories (Cien Cuentos). 1950 - Peter and Pat, uitgegeven door Murray Group of Companies, London. Peter and Pat and the white magician 1969 - The Big Book of Witches and Magicians - Illustraties (auteur: Anthony Currah, uitgegeven door Golden Books Publishing Company, Inc.
Techniek:Acrylverf op paneelSignatuur:GesigneerdUitgave:OriginalStaat:GoedPeriode:1960-1969Titel van kunstwerk:het Warenhuis (uit "Vertellingen uit Toverland")Kunstenaar:Huub Slabbers (1910 - 2002)Jaar:1965Totale afmetingen (L/B/H in cm):72 x 72
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 19-2-2018 um 12:52 |
Endzeit | 4-3-2018 um 22:52 |