Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder: Jacob Gerrit Weyand 1886-1960
Titel/Voorstelling: Stilleven met blauwglazen fles
Datering: 1934
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 40 x 30 niet ingelijst !
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : redelijk
Startzeit | 6-4-2014 um 16:08 |
Endzeit | 20-4-2014 um 16:13 |