Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Jaap Weyand
Voorstelling van de heilige familie
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 20x20, p.p.maat 45x34
Gesigneerd r.o. op blad 'jaap Weyand', gedateerd m.o. '1921'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 23-4-2017 um 11:19 |
Endzeit | 4-5-2017 um 19:19 |