Bouke Ylstra - Mensch und Bau – Ets
Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Zeichnung
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 24 x 30.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 34 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Zustand | Angemessen |
oppervlaktevervuiling en licht verkleurde vernis door de tijd, craquelures, lijst: wijkt in de hoeken, licht slijtschade door de tijd | |
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 29-8-2019 um 16:07 |
Endzeit | 27-9-2019 um 16:22 |