Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraai werk van Jacoba Wieringa
Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 60 x 40 cm (lijst ± 62x42cm)
Gesigneerd: Ja, r.o.; " Jacoba Wieringa "
Conditie: Prima!
Jacoba Hendrika Wieringa (Zuidlaren 1896-1981 Den Haag)
Jacoba Wieringa werd in 1896 geboren in het Groninger Zuid-Laren. Zij schilderde vooral stillevens en bloemen in een vrije, impressionistische stijl.
Startzeit | 8-4-2015 um 20:12 |
Endzeit | 13-4-2015 um 20:12 |