Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Hans Vredegoor - Signierte Farbradierung – 7/35 – 1988 – „Splitting Image II“
Saskia Kuulkers - farbenfrohes und fröhliches Gemälde
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Jan Andries Herfst
Voorstelling van een bloeiende tak
Losbladig, beeldmaat 34,5x30, bladmaat 41x35
Gesigneerd en gedateerd in de druk l.o. 'J.A.Herfst 18'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 13-7-2017 um 14:58 |
Endzeit | 22-7-2017 um 13:03 |