Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prent van Jan Born
Titel: Harlekin
Techniek: Granolithografie in 8 kleuren
Afmeting: 66x48,8 cm
Oplage: 398 ex.
Gesigneerd en genummerd
Materiaal: Stevig papier (270 grams Rives papier)
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 15 euro (In NL, andere landen op aanvraag) in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.
Startzeit | 30-8-2013 um 14:29 |
Endzeit | 13-9-2013 um 14:29 |