Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Cobbaert
litho uit 1952, met de hand gesigneerd en genummerd
oplage: 100 exemplaren
afmetingen: 15,50 cm x 11 cm
Startzeit | 16-12-2014 um 11:02 |
Endzeit | 21-12-2014 um 11:07 |