Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1983 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 76.5 x 57 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 43.45 |
Zustand | |||||||||
Zustand | Angemessen | ||||||||
op zich een heel fraai blad maar langs de randen op meerdere plekken foxing, op enkele plekken ook binnen het beeld | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Startzeit | 30-4-2022 um 8:39 |
Endzeit | 13-5-2022 um 19:13 |
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |