Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64 x 61.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 99 |
Zeefdruk van Jan Latinne op 270 grams Arches, 61,5 x 64 cm. Beeldmaat: 50 x 51 cm.
Een kenmerkend werk van Latinne met een veelheid aan kleuren (26 drukgangen).
Titel: Geluksboeket. Met potlood gesigneerd en genummerd, nummer/oplage: 24/99
Het kunstwerk verkeert in uitmuntende staat en is nooit ingelijst geweest.
Jan Latinne is een veelzijdig kunstenaar. Naast schilderijen, zeefdrukken en tekeningen maakt hij ook glasvezelsculpturen. Hij onderhield veel contact met Herman Brood. Zo waren er in 2000 en 2001 exposities met werken van beide kunstenaars.
In de kunst van Jan Latinne wordt je geconfronteerd met een carrousel aan kleur, spel en beweging, waarin je zelf de weg moet zoeken naar de emotie van de kunstenaar. Zijn werk straalt vreugde en enthousiasme uit.
Zustand | Wie neu | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Essen, Belgien | ||
Ort des Objekts | Essen, Belgien |
Startzeit | 10-6-2018 um 14:50 |
Endzeit | 21-6-2018 um 19:55 |