Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Grote kerk Rotterdam
Gesigneerd: rechtsonder (door de tijd vervaagd)
Afmetingen werk: 46/30 cm
Afmetingen geheel: 70/50 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Ets
Conditie: Werk is in goede staat
Ort des Objekts | Heeze, Niederlande |
Startzeit | 13-9-2017 um 19:40 |
Endzeit | 27-9-2017 um 21:50 |