Anina Margiono - Frauenporträt, Öl auf Leinwand
Lucebert - Macbeth und Lady Macbeth
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Radierung |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 22 x 15 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer vroeg werk van Jasper Krabbé. Ets op papier, met potlood gesigneerd en in de plaat gedateerd (25/9/89), met opdracht “voor Job”. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep, Job is haar zoon. In goede conditie, foxing op de achterkant van het blad maar hiervan is niks te zien aan de voorkant.
Afmetingen: 22cm x 15cm (blad), 18cm x 13cm (beeld)
Zustand | Gut | ||
Foxing op de achterkant van het blad maar hiervan is niks te zien aan de voorkant | |||
Extra | Versand per Briefkastenpost für maximal € 5, - auf eigenes Risiko | ||