Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho door Johan Cohen
Portret van een oude man
Losbladig, beeldmaat 23x19, bladmaat 36x31
Gesigneerd in potlood r.o. 'Johan Cohen'
Gemonogrammeerd l.b. in de druk 'J.C.'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 15-1-2018 um 12:39 |
Endzeit | 26-1-2018 um 14:39 |