Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 30/50 linksonder.
Gesigneerd en gedateerd '28 in de steen linksonder. Met potlood getiteld "'n Duel".
Beeldmaat 16 x 24 cm. Bladmaat 24 x 32 cm. Losbladig.
Johanna Haverkamp-Machwirth is geboren in 1874 en overleden in 1945.
Startzeit | 16-10-2015 um 22:29 |
Endzeit | 31-10-2015 um 20:29 |