Hans Vredegoor - Signierte Farbradierung – 7/35 – 1988 – „Splitting Image II“
Saskia Kuulkers - farbenfrohes und fröhliches Gemälde
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Tekening door J. van Oost
Voorstelling van wederopbouw in Rotterdam
Losbladig, beeldmaat 33x50
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 13-8-2018 um 16:48 |
Endzeit | 23-8-2018 um 19:28 |