Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1970 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Modern |
Thema | Erotik |
Maße | 37 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Unterschrift mitgedruckt |
Expliciet, erotisch dubbel(zelf)portret van John Lennon met Yoko Ono uit 1969. Facsimile lithografische prent op papier, in de druk gesigneerd. In zeer goede conditie.
Deze prent komt uit een serie werken (Bag One) die John Lennon als huwelijksgeschenk maakte voor Yoko Ono. De presentatie in de Londense Art Gallery werd door politie verhinderd en de werken werd als zijnde obsceen in beslag genomen. Deze facsimile editie is gedrukt naar aanleiding van de Nederlandse tentoonstelling in 1970.
Afmetingen: 50cm x 37cm (blad), 28cm x 20cm (beeld John & Yoko)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 5-8-2020 um 18:21 |
Endzeit | 10-8-2020 um 19:14 |