Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Lithografische prent door John Lennon
Voorstelling van John&Yoko ten tijde van de Sleep In
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 30x45, bladmaat 36x50
Gesigneerd r.o. in de druk 'John Lennon'
Herkomst: Bag One map 1970
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 19-10-2017 um 14:38 |
Endzeit | 27-10-2017 um 19:38 |