Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1970 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Modern |
Thema | Erotik |
Maße | 37 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Unterschrift mitgedruckt |
Expliciet, erotisch portret van Yoko Ono door John Lennon uit 1969, vrij naar “L’origine du monde” van Gustave Corbet. Facsimile lithografische prent op papier, in de druk gesigneerd. In zeer goede conditie.
Deze prent komt uit een serie werken (Bag One) die John Lennon als huwelijksgeschenk maakte voor Yoko Ono. De presentatie in de Londense Art Gallery werd door politie verhinderd en de werken werd als zijnde obsceen in beslag genomen. Deze facsimile editie is gedrukt naar aanleiding van de Nederlandse tentoonstelling in 1970.
Afmetingen: 50cm x 37cm (blad), 41cm x 36cm (Yoko)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 5-8-2020 um 18:21 |
Endzeit | 10-8-2020 um 19:06 |