Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1970 |
Technique | Varia |
Style | Moderne |
Sujet | Érotique |
Dimensions | 37 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Expliciet, erotisch portret van Yoko Ono door John Lennon uit 1969, vrij naar “L’origine du monde” van Gustave Corbet. Facsimile lithografische prent op papier, in de druk gesigneerd. In zeer goede conditie.
Deze prent komt uit een serie werken (Bag One) die John Lennon als huwelijksgeschenk maakte voor Yoko Ono. De presentatie in de Londense Art Gallery werd door politie verhinderd en de werken werd als zijnde obsceen in beslag genomen. Deze facsimile editie is gedrukt naar aanleiding van de Nederlandse tentoonstelling in 1970.
Afmetingen: 50cm x 37cm (blad), 41cm x 36cm (Yoko)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-8-2020 à 18:21 |
Heure de fin | 10-8-2020 à 19:06 |