Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurlitho, potlood gesigneerd rechtsonder. Gemerkt Joost Swarte C 1997 in de druk.
Beeldmaat 36 x 32 cm. Bladmaat 70 x 50 cm. Losbladig.
Joost Swarte is geboren te Heemstede in 1947.
Startzeit | 20-12-2014 um 21:52 |
Endzeit | 3-1-2015 um 21:52 |