James Coignard - OHNE TITEL Großformat EDITION ARTIST
Henk ter Kulve - „The Clog Dance“ 1981
Led Zeppelin - **Preis reduziert** Physical Graffitti Ltd Edition, 1. japanische Auflage 1975
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk, potlood gesigneerd rechtsonder. In de afbeelding gemerkt Joost Swarte 77 linksonder.
Uitgave van de tekenaar. Druk: Carto Brussel Copyright 1983 Joost Swarte.
Beeldmaat 56 x 42 cm. Bladmaat 70 x 50 cm. Losbladig.
Joost Swarte is geboren te Heemstede in 1947.
Startzeit | 31-1-2015 um 23:59 |
Endzeit | 5-2-2015 um 23:59 |