Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 34.7 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
er zijn wat roestplekjes op het blad, niet in beeld | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Startzeit | 13-11-2021 um 12:36 |
Endzeit | 26-11-2021 um 19:44 |
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |