Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede van Joris Geurts uit 2005.
afmetingen voorstelling: 43 x 42 cm, papier afmeting: 56,5 x 56,5 cm
Gesigneerd in potlood aan de onderzijde van de voorstelling. editie 28/50.
info over joris geurts grafiek:
http://www.rentobrattinga.com/steendrukkerij/2012
Startzeit | 22-3-2015 um 21:03 |
Endzeit | 5-4-2015 um 22:03 |