Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar Joris Geurts
Zeer fraaie Houtsnede ZT Oranje
Handgesigneerd
Genummerd
2002
Afmeting 44x83,5cm
Op geschept papier op onderblad
Zeer goede staat
Ort des Objekts | Niederlande |
Startzeit | 24-4-2017 um 13:41 |
Endzeit | 30-4-2017 um 17:41 |