Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar Joris Geurts
Fraaie Houtsnede ZT Bruin
Op geschept papier
Jaar 2002
Handgesigneerd
Genummerd
Afmeting 84x43cm
Ingelijst achter glas
In zeer goede staat
Ort des Objekts | Niederlande |
Startzeit | 2-7-2017 um 17:46 |
Endzeit | 7-7-2017 um 17:46 |