Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
JOSEPH BRUYN 1950-2005
TITEL - ALIENS
LITHO OP DIK PAPIER IN DE MAAT 50 X 65 CM
GESIGNEERD MET POTLOOD EN GENUMMERD ONDER
ZONDER LIJST
jaar 1984
VERZENDKOSTEN KUNNEN GECOMINEERD WORDEN MET MEERDERE WERKEN VAN
DEZE KUNSTENAAR
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 10-2-2018 um 20:51 |
Endzeit | 18-2-2018 um 20:56 |