Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets en aquatint op geschept papier.
Titel: Liggend kindje. Jaartal: 1978
Afmetingen: 25 x 31 cm. Bladmaat: 50 x 64 cm.
Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd: 5/10
Conditie: in zeer goede staat. Langs de randen lichte papiergolving, die bij inlijsten verdwijnt achter het passe-partout.
De ets wordt aangetekend verstuurd in een verzendkoker of, indien gewenst, in een verstevigd plat pakket (€ 6,50 extra).
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Essen, Belgien |
Ort des Objekts | Essen, Belgien |
Startzeit | 24-1-2018 um 11:31 |
Endzeit | 2-2-2018 um 19:31 |