Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Technik | Bronze |
Stil | Klassisch |
Thema | Nackt |
Maße | 33 x 14 x 7 cm (h x b x t) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | unica |
Karel Gomes overleed in 2016.
Hij werd geboren in Hillegersberg, toen een zelfstandige gemeente, in 1941 ingelijfd bij Rotterdam, en volgde aanvankelijk een opleiding tot altviolist, maar ging kunst studeren aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Zijn hoogleraren waren onder anderen Hubert van Lith, Cor Hund en Piet Esser. Zijn stijl is figuratief, maar hij wenste niet tot enige kunststroming gerekend te worden. Hij creëerde mens- en dierfiguren.
Het grootste project van Gomes is zijn beeldengroep in de Bijbelse tuin achter de Joannes de Doperkerk in Hoofddorp.[3][4] Maar ook het grote beeld van de lopende Ghandi is een van zijn meesterwerken.
Beelden van Karel Gomes bevinden zich onder andere in het Rijksmuseum en het Amsterdam Museum (AHM) in Amsterdam, alsmede in het Centraal Museum in Utrecht.
Dit aandoenlijke beeld van het naakte jonge meisje dat zich afdroogt is te dateren omstreeks 1960-1970. Het is een unica en op de voet gesigneerd met monogram KG. Het heeft een donkerbruin, bijna zwart patine.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Kortenhoef, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Kortenhoef, Niederlande |
Startzeit | 29-1-2019 um 10:40 |
Endzeit | 4-2-2019 um 20:22 |