Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 49 x 64 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 95 |
Karakteristieke kleuren mezzotint van Kazuhisa Honda. Mezzotint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd(?) en getiteld, een “Sample” exemplaar voor een oplage van 95 stuks. In mint conditie.
Afmetingen: 64cm x 49cm (blad), 45cm x 30cm (etsbeeld)
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 22-8-2019 um 15:43 |
Endzeit | 26-8-2019 um 19:46 |